[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Brewferm Pro 27l

Brewferm Pro 27l

Brewferm Pro 27l

Mesajde Victor206 » Lun Mai 08, 2017 10:22 am

Salutare tuturor,

Sunt nou pe forum si am dezvoltat o pasiune pentru bere facuta in casa. Pana acuma doar am citit, m-am informat, etc. Nu am reusit sa fac nici o bere pana acuma, ba din cauza timpului, ba se iveste altceva, dar sunt hotarat sa ma apuc cand ajung acasa si sa cumpar tot ce am nevoie pentru asta.
Ca sa nu sar de la subiect, vroiam sa stiu daca imi poate oferi cineva informatii despre Brewferm Pro 27l de pe site. Este o alegere buna pentru un fierbator? Cam cata cantitate poate sa duca fara a da pe afara?
Mentionez ca pretul nu ar fi o problema si nici nu ma pricep la a confectiona din keguri sau altele. Si as dori ceva electric, nu la aragaz.
Va multumesc
Victor206
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 08, 2017 9:41 am

Re: Brewferm Pro 27l

Mesajde Laur » Dum Mai 14, 2017 2:07 pm

Recipientul are 27 litri maxim ("la ras").
Ca sa poti fierbe, nu poti pune mai mult de 25 litri.
Laur
 
Mesaje: 618
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm


Înapoi la Echipamente pentru fabricat bere

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron