[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Glume, bancuri, chestii haioase, zambete ..... :)

Glume, bancuri, chestii haioase, zambete ..... :)

Glume, bancuri, chestii haioase, zambete ..... :)

Mesajde Laur » Lun Oct 05, 2009 7:55 pm

Am primit astazi un e-mail cu o imagine foarte hazlie.
Titlul este sugestiv: Cea mai grea pedeapsa.
The Worst Punishment.jpg
The Worst Punishment.jpg (39.27 KiB) Vizualizat de 8493 ori
Laur
 
Mesaje: 618
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Super teorie despre bere!!!!

Mesajde Jupanu » Lun Oct 19, 2009 5:54 am

Turma de bivoli se deplaseaza intotdeauna cu viteza celui mai incet bivol din turma. Cand turma este vanata, de obicei este ucis cel mai slab si mai din urma bivol. Aceasta selectie naturala este benefica turmei ca intreg, pentru ca astfel, prin eliminarea celor mai slabi membri, se imbunatatesc viteza si sanatatea turmei.

Cam in acelasi mod, creierul uman poate opera doar atat de repede cat ii permite cea mai slaba celula. Consumul de alcool, dupa cum se stie, omoara celulele creierului, dar in mod normal prima data omoara celulele cele mai slabe. In acest mod, consumul regulat de bere distruge cele mai slabe celule cerebrale, facand creierul o masina mult mai rapida si mai eficienta...
Acesta este si motivul pentru care, intotdeauna te simti mai destept dupa cateva beri. ;)
Jupanu
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Oct 19, 2009 5:52 am

Initiativa laudabila

Mesajde Jupanu » Joi Oct 22, 2009 5:24 am

http://www.youtube.com/watch?v=2lXh2n0a ... r_embedded
Mai sus este prezentata o initiativa laudabila de invitatie la miscare.
Have fun.
Jupanu
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Oct 19, 2009 5:52 am

Re: Glume, bancuri, chestii haioase, zambete ..... :)

Mesajde calinsb » Mie Iul 14, 2010 7:19 pm

DIn ciclul
"Reclame idioate la romani"
Vezi poza de mai jos :)
Ataşamente
1.jpg
1.jpg (165.77 KiB) Vizualizat de 8352 ori
calinsb
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Iul 14, 2010 7:00 pm

Re: Glume, bancuri, chestii haioase, zambete ..... :)

Mesajde Taylor Ryland » Dum Noi 29, 2020 6:44 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Taylor Ryland
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Noi 29, 2020 6:30 am

Re: Initiativa laudabila

Mesajde Taylor Ryland » Dum Noi 29, 2020 6:49 am

Jupanu scrie:http://www.youtube.com/watch?v=2lXh2n0aPyw&feature=player_embedded
Mai sus este prezentata o initiativa laudabila de invitatie la miscare.
Have fun.




buna idee
Taylor Ryland
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Noi 29, 2020 6:30 am


Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron