[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Targ de bere la Auchan

Targ de bere la Auchan

Targ de bere la Auchan

Mesajde domnu_mircea » Vin Mai 27, 2011 9:02 pm

Am trecut azi prin Auchan si am ramas masca. Tone de bere. Multe pe care nu le-am incercat. Multe pe care urmeaza sa la incerc :D

Am postat si niste poze facute cu telefonul aici.
domnu_mircea
 
Mesaje: 98
Membru din: Mar Ian 25, 2011 4:28 pm

Re: Targ de bere la Auchan

Mesajde montego » Dum Mai 29, 2011 9:35 am

Salut!

Ai idee daca se desfasoara in toate magazinele Auchan? In ce mag ai fost?
montego
 
Mesaje: 29
Membru din: Lun Noi 01, 2010 5:40 pm

Re: Targ de bere la Auchan

Mesajde Laur » Dum Mai 29, 2011 12:20 pm

Din ce imi aduc aminte, a avut loc acest targ de bere si anul trecut. Erau pe rafturi cam vreo 100 tipuri de bere. Cele mai interesante mi s-au parut cele belgiene, din care am si gustat.
Eu am fost la AUCHAN Titan anul trecut - categoria de clienti ce frecventeaza regulat acest magazin sunt din aceia cu buget redus si care nu au o educatie a ceea ce consuma. Deci cum va spuneam, am fost anul trecut la acest magazin si ma plimbam prin raionul de beri, beri care erau in general la 330 ml sau 500 ml insa preturile nu coborau sub 6-7 lei, cele belgiene erau aprox 10 ron. In acelasi timp a trecut pe acolo si un cuplu cu varsta aprox 28-30 ani. Cand au vazut "scorurile" berilor importate, tipul i-a spus consoartei ca de 10 ron isi cumpara 2 PET-uri cu 2 litri de bere fiecare - cum sa dea 10 ron pe o sticla de 330 ml?
Fara comentarii intamplarea......
Laur
 
Mesaje: 618
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: Targ de bere la Auchan

Mesajde domnu_mircea » Dum Mai 29, 2011 6:35 pm

Salut, eu am fost in Auchan Militari dar am impresia ca e in toate magazinele. Ei se lauda cu 150 de marci de bere dar vreo 25 sunt cele romanesti.

Preturile sunt chiar decente din ce am apucat sa vad. Mai trec dupa salariu pe acolo :D
domnu_mircea
 
Mesaje: 98
Membru din: Mar Ian 25, 2011 4:28 pm


Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron