[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Butoi 4 litri!

Butoi 4 litri!

Butoi 4 litri!

Mesajde niketm » Mar Iul 31, 2012 12:57 pm

Ceau la totzi!
Scriu din Austria cu urmatoarea problema: lui varu-miu din Bucureshti i-am facut cadou un Beertender care accepta numai butoaie de 4 litri ( shi numa 5 sortimente de bere- Heineken, Edelweiß, Puntigamer, Gösser shi Zipfer).
Problema e ca nici el, nici eu nu gasim pe Net vreun loc in Bucala sau undeva in Rom. unde se pot cumpara asemenea butoaie; eu trebe sa-i trimit per Post ( ia timp, nervi, bani....!)
Sper la vreo sugestie din partea voastra!
Merci
niketm
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 31, 2012 12:51 pm

Re: Butoi 4 litri!

Mesajde danezusv » Mie Aug 01, 2012 8:34 pm

Unde este "Bucala"? Ca sa stim si noi pe unde ai cautat...
danezusv
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Aug 19, 2011 11:36 am

Re: Butoi 4 litri!

Mesajde niketm » Joi Aug 02, 2012 6:29 am

Dintre voi; chiar nu shtie nimeni?:-)
Sau se zice Bucale?!
Ultima oară modificat de niketm pe Joi Aug 02, 2012 6:30 am, modificat 1 dată în total.
niketm
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 31, 2012 12:51 pm

Re: Butoi 4 litri!

Mesajde Laur » Sâm Aug 04, 2012 3:37 pm

Eu nu stiu sa se gaseasca in Romania altceva decat Heineken si Carlsberg la 5 litri.
Laur
 
Mesaje: 618
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: Butoi 4 litri!

Mesajde balauru_327 » Mie Aug 08, 2012 6:11 pm

balauru_327
 
Mesaje: 110
Membru din: Mar Feb 07, 2012 5:04 pm

Re: Butoi 4 litri!

Mesajde niketm » Vin Aug 17, 2012 6:35 am

Merci, balaure, dar "ambalaj butoi 5L", deci n-ajuta la mine:-)
niketm
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 31, 2012 12:51 pm


Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron