[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - cumpar sticle si navete

cumpar sticle si navete

cumpar sticle si navete

Mesajde rambela » Vin Iul 22, 2016 12:04 pm

Cumpar sticle si navete (uzate , sparte ) . asigur transport.tel.079994117
rambela
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iul 22, 2016 11:53 am

Re: cumpar sticle si navete

Mesajde CloudyAudy » Mie Dec 27, 2023 11:47 am

Salutare! Îți aduc la cunoștință o resursă extrem de utilă privind diferențele dintre UX/UI design și graphic design. Aici, vei găsi informații detaliate despre fiecare aspect și modul în care acestea îți pot îmbunătăți abilitățile. Pentru mai multe informații, explorează https://goit.global/ro/blog/ux-ui-design-vs-graphic-design/. Sper că această resursă îți va fi la fel de benefică precum a fost și pentru mine! Mult succes în studiile tale!
CloudyAudy
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 05, 2023 7:39 am

Re: cumpar sticle si navete

Mesajde CloudyAudy » Mie Dec 27, 2023 11:47 am

Salutare! Îți aduc la cunoștință o resursă extrem de utilă privind diferențele dintre UX/UI design și graphic design. Aici, vei găsi informații detaliate despre fiecare aspect și modul în care acestea îți pot îmbunătăți abilitățile. Pentru mai multe informații, explorează https://goit.global/ro/blog/ux-ui-design-vs-graphic-design/. Sper că această resursă îți va fi la fel de benefică precum a fost și pentru mine! Mult succes în studiile tale!
CloudyAudy
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 05, 2023 7:39 am

Re: cumpar sticle si navete

Mesajde CloudyAudy » Mie Dec 27, 2023 11:48 am

Salutare! Îți aduc la cunoștință o resursă extrem de utilă privind diferențele dintre UX/UI design și graphic design. Aici, vei găsi informații detaliate despre fiecare aspect și modul în care acestea îți pot îmbunătăți abilitățile. Pentru mai multe informații, explorează https://goit.global/ro/blog/ux-ui-desig ... ic-design/
Sper că această resursă îți va fi la fel de benefică precum a fost și pentru mine! Mult succes în studiile tale!
CloudyAudy
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 05, 2023 7:39 am


Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron