[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - BREWING TV

BREWING TV

BREWING TV

Mesajde Laur » Mie Aug 24, 2011 6:12 am

Salutare tuturor,
Zilele trecute "ma jucam" pe youtube sa vad ce nazdravanii au mai facut americanii. Si am gasit pe youtube o serie de circa 40 episoade despre diferite etape ale bararitului ALL GRAIN dar si despre micro-berarii din SUA. Filmuletele sunt facute la o rezolutie buna, intr-o maniera profesionista. Nu am avut timp sa le vad pe toate pentru ca media duratei unui episod este de 15-20 min insa episoadele vizionate mi-au placut.
Link-ul cu seria o gasiti aici http://www.youtube.com/results?search_query=brewing+tv&aq=f sau mergeti pe youtube si dati SEARCH cu BREWING TV.
Vizionare placuta.
Laur
 
Mesaje: 617
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: BREWING TV

Mesajde Laur » Lun Noi 21, 2011 4:45 pm

Am gasit un site al lor brewingtv insa ii gasim cu toate episoadele pe http://www.northernbrewer.com/brewingtv/.
Vizionare placuta!
Laur
 
Mesaje: 617
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: BREWING TV

Mesajde domnu_mircea » Lun Noi 21, 2011 11:55 pm

Foarte faine episoadele.

În episodul 4 arată care e treaba cu fermentarea deschisă. O să încerc și eu cât de curând și tot cu 3068.
domnu_mircea
 
Mesaje: 98
Membru din: Mar Ian 25, 2011 4:28 pm


Înapoi la Fabricare bere din malt

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron