[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Butelii bere GROLSCH 450 ml

Butelii bere GROLSCH 450 ml

Butelii bere GROLSCH 450 ml

Mesajde Laur » Joi Sep 16, 2010 5:01 pm

Acum doua zile ma suna un prieten berar din Baia Mare si-mi spune ca la Billa au o promotie de bere GROLSCH 450 ml (stiti ..... sticla cu dop FLIP-TOP) la un pret BOMBA.......3,29 ron. Da, ati auzit bine, 3 lei si 29 banuti. Imi aduc aminte ca aceeasi sticla era la un pret de aproape 9 ron, pe rafturile unui hipermarket, dar nu mai conteaza.
Are un singur inconvenient aceasta sticla: nu incape in locasurile unei lazi normale de bere - sticla este mai mare in diametru. Dar avand in vedere ca la acest pret aveti 450 ml bere lager Grolsch si mai ramaneti si cu un ambalaj reutilizabil cu dop FLIP-TOP.
Eu mi-am achizitionat 30 de sticle dintr-un magazin Billa (atatea mai aveau in magazin) iar prietenul meu din Baia Mare cred ca are deja vreo 200 bucati.
Deci, daca aveti un magazin Billa prin preajma si mai este valabila oferta de mai sus, cred ca este oportun sa va imbogatiti stocul de ambalaje pentru bere.
Sa auzim de bine.
Laur
 
Mesaje: 618
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: Butelii bere GROLSCH 450 ml

Mesajde romanalex1 » Vin Feb 04, 2011 8:05 am

Dar foarte bune idei cu grosh swing tops
Am mai vasut o bere din cehia la carrefour unirii cu 5-6 lei de 500ml parca tot cu swing top.
Orcum la cit costa capacele nu prea cred ca merita dacat daca bininteles it's place si berea.
romanalex1
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Ian 19, 2011 8:35 am


Înapoi la Butelii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron