[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Targ de bere Auchan 2013

Targ de bere Auchan 2013

Targ de bere Auchan 2013

Mesajde andriesradu » Mar Iun 04, 2013 11:10 am

Buna ziua,

Aveti ceva informatii daca anul acesta se va mai organiza targul de bere Auchan? Anul trecut au adus cateva beri foarte interesante si sper sa se tina si anul acesta.
andriesradu
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 04, 2013 11:07 am

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde andriesradu » Mar Iun 11, 2013 7:07 pm

Am primit un raspuns oficial de la Auchan. Targul de bere va avea loc in perioada 3-16 iulie pentru cei interesati.
andriesradu
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 04, 2013 11:07 am

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde Laur » Mie Iun 12, 2013 4:19 pm

Multumim pentru informatie.
Sunt curios ce noutati vor fi la acest targ.
Laur
 
Mesaje: 617
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde beeroholic » Mie Iun 26, 2013 12:48 pm

In mod sigur noutatiile vor fi cele cu fructe, avand la baza lamaia...
Cat de repede poti bea o lada de bere ?
beeroholic
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iun 26, 2013 12:42 pm

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde Laur » Vin Iun 28, 2013 7:04 am

Crezi ca acestea pot fi numite noutati?
Am baut si eu o gura de astfel de "noutate" doar de curiozitate si nu m-a incantat deloc. Suc cu ceva bere.
Daca vreau sa beau o bere cu aroma (de fructe), KRIEK sau FRAMBOISE sunt de departe preferatele mele.
Ce sa fac, "m-am spurcat" la belgiene ;) . Stiti voi de ce....
Laur
 
Mesaje: 617
Membru din: Mie Iun 03, 2009 7:38 pm

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde balauru_327 » Lun Iul 15, 2013 4:34 pm

Nota mea personala asupra "targului" lu` peste, 5.
Nu am vazut noutati, preturile mari, organizarea slaba ( am fost in 2 Auchan-uri-Crangasi si Titan, ca m-am gandit ca va fi altfel ) , aveau pahare de suc, si pe eticheta scria "pahar de bere" , nici o animatoare :lol: , deci per total NU se poate numi targ de bere ceea ce face Auchan. Poate ca se "scot" cu replica ca alti nu mai fac in Romania ceea ce fac ei. Si doar atat. :|
Sa speram ca vor incerca sa imbunatateasca asa numitul "targ".
P.S. - am vazut multe beri cu sulfiti, adica WTF :shock:
balauru_327
 
Mesaje: 110
Membru din: Mar Feb 07, 2012 5:04 pm

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde DragosN » Dum Aug 18, 2013 9:53 pm

beri cu sulfiti? adica cum? de unde sti ca contineau sulfiti? poti sa dai exemple?
DragosN
 
Mesaje: 27
Membru din: Mie Iun 06, 2012 4:32 pm

Re: Targ de bere Auchan 2013

Mesajde balauru_327 » Sâm Aug 24, 2013 2:47 pm

Scria pe eticheta la urma...SULFITI, adica wtf,
nu am retinut denumirile, dar am observat "noutatea" doar la berile de nu am auzit de ele,
alte detalii nu am, oricum creca "fuse si se duse" berile respective.
balauru_327
 
Mesaje: 110
Membru din: Mar Feb 07, 2012 5:04 pm


Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron