[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Bormasina compatibila cu moara de malt corona

Bormasina compatibila cu moara de malt corona

Bormasina compatibila cu moara de malt corona

Mesajde proffranc111 » Vin Feb 07, 2020 5:33 pm

Salutare. M am apucat de ceva timp sa fac here din graunte. Incerc sa mi adaptez o bormasina la moara de malt corona insa nu stiu ce sa cumpar. Am o pocnitoare dar era sa iasa fum din ea la prima utilizare .astept un raspuns din partea voastra
proffranc111
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 25, 2019 11:45 am

Re: Bormasina compatibila cu moara de malt corona

Mesajde PaulAckermann » Mar Aug 29, 2023 10:25 am

În calitate de utilizator Paysafecard, m-am luptat adesea să găsesc informații exacte despre cazinourile care acceptă această metodă de plată în România. Acest site https://cazinoromania10.com/paysafe-card/ a schimbat jocul pentru mine. Articolele nu sunt doar precise, ci și detaliate, oferind o listă completă de cazinouri unde pot folosi Paysafecard-ul meu. Este ca și cum aș avea un ghid personal pentru depozite și divertisment fără probleme.
PaulAckermann
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 29, 2023 9:12 am


Înapoi la Echipamente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron