[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
www.fabrica-de-bere.ro • Vezi subiect - Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Mesajde Shushaneaua » Mar Dec 10, 2019 10:04 am

Ajutor vă rog. Era prin anii 90 o reclamă la bere Caraiman. Paranghelia era pe columna lui Traian, dacii și romanii nu aveau sabii in maini ci sticle de bere Caraiman. O are cineva? Sau link, că eu nu o găsesc pe net. Ori poate n-am ținut bine minte și nu era la Caraiman. Mulțumesc
Shushaneaua
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 10, 2019 10:01 am

Re: Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Mesajde paraschivrazvan25 » Mie Apr 20, 2022 9:01 am

O bere foarte gustoasa.








inchirieri masini Otopeni
paraschivrazvan25
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Dec 23, 2019 2:19 pm

Re: Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Mesajde CloudyAudy » Mar Dec 05, 2023 7:46 am

Salut. Varietatea în aspectul intim al relației cu partenerul tău este esențială pentru menținerea unei conexiuni intime sănătoase. Prin vizionarea unor astfel de materiale video, cuplurile pot descoperi noi tehnici, idei de explorare și modalități de îmbunătățire a comunicării în dormitor. Cu toate acestea, este important să ai în vedere că aceste videoclipuri pot oferi o reprezentare idealizată a realității și că nu întotdeauna tot ceea ce este prezentat acolo se potrivește fiecărui cuplu https://ro.levelsex.com/
Este crucial să discuți deschis cu partenerul tău despre interesele tale și să identificați împreună aspectele cu care vă simțiți confortabil. În căutarea inspirației, poți explora materiale video despre intimitate - există o gamă variată de resurse care pot contribui la extinderea cunoștințelor și experiențelor tale.
CloudyAudy
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 05, 2023 7:39 am

Re: Help. Reclamă bere Caraiman anii 90

Mesajde CloudyAudy » Mie Dec 27, 2023 11:48 am

Salutare! Îți aduc la cunoștință o resursă extrem de utilă privind diferențele dintre UX/UI design și graphic design. Aici, vei găsi informații detaliate despre fiecare aspect și modul în care acestea îți pot îmbunătăți abilitățile. Pentru mai multe informații, explorează https://goit.global/ro/blog/ux-ui-desig ... ic-design/
Sper că această resursă îți va fi la fel de benefică precum a fost și pentru mine! Mult succes în studiile tale!
CloudyAudy
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 05, 2023 7:39 am


Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron